Biuro tłumaczeń Meritum laureatem!

Spieszę z radością poinformować, że biuro tłumaczeń Meritum z Poznania, czyli nasza mama i tata, zostało nagrodzone w badaniu typu „Mystery client” . Badaniem objęto biura tłumaczeń z Poznania i nie tylko, również z innych stron Polski, tym bardziej cieszy to wyróżnienie, że konkurencja była niemała. Sprawdzano sposób obsługi klienta (w tym przypadku tajemniczego klienta), nie tylko oferowane usługi w zakresie tłumaczeń.

szczegóły przeprowadzonej akcji i naszą nagrodę prosimy obejrzeć na stronie: Biuro Meritum laureatem w badaniu Biur tłumaczeń

a także na naszym profilu na Facebooku:

https://www.facebook.com/1021370047921448/posts/1035185603206559/

Nasze Biuro tłumaczeń Meritum zostało nagrodzone i pochwalone za: jasne sprecyzowanie oferty, wysoką jakość obsługi klienta, klarowne udzielenie odpowiedzi na zadane przez klienta pytania.

Badanie tajemniczego klienta przeprowadzono w styczniu br.  na zlecenie Imago Polska. Na czym polega badanie typu „Mystery client”? Otóż, wygląda ono, tak, że do firmy dzwoni klient, w typ przypadku zlecający do Biura tłumaczeń w Poznaniu, pytając o ofertę, warunki i sprawdzając rodzaj obsługi, jej jakość , podczas gdy pod klienta podszywa się pracownik specjalistycznej firmy badawczej. Po jakimś czasie ponownie dzwoni, przedstawiając się i omawiając wyniki badania.