Business Objectives-Student’s Book

Język angielski w biznesie

Ciąg dalszy serii podręczników dla posługujących się specjalistycznym angielskim w pracy. Renomowane, gdy mówimy o książkach do nauki języka angielskiego,  Wydawnictwo Oxford University Press, w skrócie OUP. Co mówi opis kursu?

  •  Kurs odpowiedni zarówno dla osób pracujących w biznesie, jak i dla studentów.
  • Język sytuacyjny w połączeniu z gramatyką zapewnia postęp odpowiedni do książek języka ogólnego na tym poziomie. W szczególności kształtuje umiejętności słuchania i mówienia.

Mamy tutaj piętnaście jednostek, które scalają tak zwany  sylabus gramatyczny z funkcjonalnym uczeniem języka angielskiego w biznesie, nie zaniedbywana jest gramatyka, słowniczek, dużą rolę odgrywają notesfull tapescripts.
A tak wygląda nowa edycja kursu biznesowego oxforda:

business-objectives-filolodzy.pl

Książka nauczyciela kursu Business Objectives obejmuje dokładne informacje dla każdej części,  odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń. Dostępna jest, co w zasadzie stanowi standard w przypadku tematu język angielski w biznesie, ze względu na praktyczny wymiar kursów języka biznesu: Kaseta / Audio CD, zapewniająca duży wybór międzynarodowych głosów. Pokrewną pozycją dla Business Objectives jest Business Opportunities. Czyli następna ksiązka: Business Opportunities-następna książka z serii

Całość kursu, wraz z trzecim elementem, który stanowi Business Basics, jest naprawdę niezłą propozycją na kurs angielskiego w biznesie.

Napisz odpowiedź