O nas

Blog prowadzony przez nas, załogę prowadzącą Biuro Tłumaczeń ze Szczecina. Czyli dominującą będzie tematyka obejmująca tłumaczenia Szczecin. Zapewnia to Państwu, naszym czytelnikom, aktualne, nowe treści a jednocześnie wartościowe i merytoryczne pod względem tematyki tłumaczeń szczecińskich i innych zagadnień istotnych i ciekawych zarazem dla osób parających się przekładem językowym.

I tak można napisać skomplikowane składniowo zdanie, ale jak to ująć krócej i prościej? By język giętki…?

Informacje są publikowane w działach, biblioteka tłumacza, na razie obejmująca książki do nauki języka angielskiego oraz książki do nauki języka niemieckiego,  a także recenzje słowników językowych. Warto według nas zaglądać do działu tłumaczenia na wesoło, gdzie napotkamy autentyczne kawały językowe, przykłady niezgrabnego a śmiesznego przekładu, i inne.

Na przykład tłumaczenie rosyjskiego może przybrać postać zagadki:

tłumaczenia rosyjskiego inaczej

W dziale kontakt można znaleźć autentyczne biuro tłumaczeń w Szczecinie, w realnym świecie i pod szczecińskim adresem w Śródmieściu , o krok od Pasażu Bogusława i Jagiellońskiej. Tu również na Państwa oczekujemy!

Blog tłumaczeniowy tłumaczenia szczecin – piszmy go razem

Mamy sporą nadzieję, że blog będzie się rozwijał również dzięki zaangażowaniu naszych odbiorców: klientów tłumaczeń, komentujących wpisy, współautorów opublikowanych tu treści. Liczymy na przesyłanie innych przykładów błędnych tłumaczeń- ku przestrodze innym. Oraz komentarze, naprawdę nic tak nie cieszy jak odzew żywych czytelników bloga językowego, a nie tylko wizyty robotów. Zapraszamy!

Napisz odpowiedź