Tłumaczenia języka niemieckiego

Drugim co do popularności w naszym biurze tłumaczonym językiem jest język niemiecki. Tłumaczy to spore grono osób , czy to pracujących w Niemczech i Austrii, czy podróżujących w interesach, ale także dokumenty – choćby związane z właśnie zakupionym w Niemczech samochodem. Niezależnie od tego, w której części naszego kraju mieszkasz czy pracujesz, język niemiecki może stać się – szczególnie w pracy – drugim podstawowym narzędziem, po języku angielskim, stanowiącym podstawę komunikacji z klientami zagranicznymi. Wiele firm posiada siedzibę pod Poznaniem (Komorniki, Tarnowo Podgórne – słynna niemiecka sieć handlowa  na literę L…, także Jeronimo, czyli bezpośrednia konkurencja mieści się niedaleko, w Kostrzyniu) –  albo bądź w samej stolicy Wielkopolski. Nie będę tworzył katalogu darmowej reklamy niemieckich firm w tym miejscu, wystarczy przyjechać do Poznania i skonfrontować ten wpis z ilością firm z kraju za Odrą, mieszczących się w Wielkopolsce.

W drugą stronę patrząc , w Szczecinie położonym parę kilometrów od polsko-niemieckiej granicy,  przewija się sporo osób zza naszej zachodniej granicy,  zwabionych niższymi cenami usług po polskiej stronie. Tłumaczenia niemieckiego wykonywane są w naprawdę szybkim tempie, co jest na pewno ważne, Ale o sprawach związanych z jakością i szybkością – niebawem.

Zobacz też nasz kącik o książkach do języka niemieckiego – język niemiecki szczecin

2 komentarze

 1. iowa dating
  iowa dating z |

  iowa dating

  tłumaczenia niemieckiego szczecin, tłumaczenie niemieckiego

  1. Tłumacz
   Tłumacz z |

   Hello Iowa! Nie wiem, na ile rozumiesz coś po polsku, ale dzięki stary, za komentarz i w ogóle za odwiedziny mojej strony!

Komentarze są wyłączone, ale trackbacki and pingbacki są włączone.