Pingpong Neu- lehrbuch

pingpongPingpong neu jest podręcznikiem motywującym młodzież do nauki języka niemieckiego. Lehrbuch jest książką ucznia. Oprócz książki ucznia dostępne są komponenty kursu: Ćwiczenia (Arbeitsbuch), płyta CD zawierająca dodatkowe materiały. Książka , autorstwa pań: Gabriele Kopp i Konstanze Frolich, jest polską wersją opracowaną przez Mirosławę Podkowińską-Lisowicz.

Wydawnictwo Hueber to znany w świecie wydawca niemieckojęzycznych podręczników do nauki tego języka. Nasza wersja została wydana na licencji wydawnictwa w Polsce.

Układanie klocków do nauki języka niemieckiego

Należy zauważyć zalety niemieckich książek do nauki języka niemieckiego.  Udo jest narciarzem . opisz jego przygodę. Jechał – na jednym rysunku na nartach, na drugim – leży w gipsie. Prostota. Niemiecki porządek, całość wygląda jak składana z klocków, nie do końca może atrakcyjnych graficznie, ale cały język niemiecki jest porównywany do układanki z pasujących do siebie klocków. Po kolei, jesteśmy wprowadzani w poszczególne zagadnienia językowe.

W zeszycie ćwiczeń mamy wiele szarad, rozsypywanek, grafów, uzupełnianek, mających na celu oswojenie z językiem niemieckim i ćwiczenie nabytych umiejętności.

Kurs przeznaczony jest dla młodzieży nie znającej języka niemieckiego, ale starsi, rozpoczynający swoją przygodę z niemieckim,  też mogą skorzystać z tej książki.

Napisz odpowiedź